Zafiyet Yönetim Hizmetleri

Zafiyet Yönetim Hizmetleri 

Zafiyet kelimesinin açılımı, sistemlerinizin savunmasız kalması ve her türlü açıklara karşı önlemsiz olması olarak tanımlayabiliriz. Kuruluşlarınızın bilgi güvenliğini sağlamak ve dışarıdan gelen tehlikelere karşı savunmasız kalmamanız adına zafiyet yönetim hizmetlerimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Günümüzde internet sektörünün oldukça gelişmesi ile birçok site ve bilgisayarlar saldırı ve tehdit altında bulunmaktadır. Bilgisayar korsanları, siber saldırılar, vüris gibi işlerinizi ciddi anlamda olumsuz etkileyecek her türlü sorunlara karşı sizlere yardımcı olmakta ve en iyi sistemler ile sizlere hizmet vererek güven altına almaya devam etmekteyiz.

Tüm yeni ve eski saldırı ve vürisleri tanıyan sistemlerimiz ile artık gözden kaçan ya da sizi tehdide uğratacak hiçbir sorun ile karşılaşmıyor olacaksınız. Bilgisayarlarınızda var olan tüm alt yapıları ve ağları inceliyor ve riskli görünen her durumu raporlayarak güçlendirme çalışmaları yapıyoruz.

Yaptıracağınız zafiyet yönetim hizmetleri ile sizler her türlü açıklara karşı önlemenizi en baştan alacak ve sonrasında ise hemen hızlıca aksiyon alınmasını sağlıyor olacaksınız. Kuruluşunuzu savunmasız bir şekilde bırakmak sizlere ciddi kayıplar yaşatabilir. Dolayısı ile en başından önlem almanız olası büyük ve geri dönülmez sorunların önüne geçmenize yardımcı olacaktır.

Zafiyet sistemini en verimli sonuca ulaştırmak için tüm incelemeler detaylı olarak yapılır, sınırlandırma ya da yükseltmeler yapılır ve kısaca sizler her türlü tehlike karşısında daha güçlü bir forma getirildikten sonra hedefe varılmanın mutluluğu yaşanır.

Çözüm Ortakları

Mesaj Durumu

Eksik veya boş alan bırakmayınız