Uygulama Güvenlik Hizmetleri

Uygulama güvenlik çözümleri

Kurumlarınızın önemli belge ve bilgilerini korumak için sizlere sunduğumuz uygulama güvenlik çözümleri ile attık şirket içi gizlilik prensiplerinize sadık kalıyor olacaksınız. Kullandığımız son teknolojik uygulama güvenlik çözümleri sayesinde güvenlik açıklarınızı test edecek ve dolayısı ile var olan açıklar konusunda uyarılarak önlemler alınıyor olacaktır.

Sizlere sunacağımız ayrıntılı raporlar sayesinde iş akışlarına ve bilgilere hakim olacak ve nerelerde ne gibi hataların olduğuna dair daha ayrıntılı bilgi alabileceksiniz. Bu sayede daha en başından aksiyon almış olacak ve pişmanlıklar yaşamıyor olacaksınız.

Sizler için hem web uygulama çözümleri hem de mobil uygulama çözümleri sunmakta ve detaylı bir analiz gerçekleştirmekteyiz. Sizlere en iyi savunmayı sunacak ve dolayısı ile var olan açıklardan kurtulmanızı sağlıyor olacağız.

Kısaca sizlere tüm platformlarınızda hizmet vermekte ve hem hızlı hem de etkili taramalar yaparak uygulama güvenlik çözümleri sunmaktayız. Tüm güvenlik açıklarını kapatacak ve olası çıkabilecek tehlikeler karşısında da sizleri uyarıyor olacağız. Sizler de firma ve şirketlerinizin güvenlik kontrollerini yaptırmak istiyor ve var ise yanlışların düzeltilmesini talep ediyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. En yeni teknolojiler ve en deneyimli personellerimiz ve sistemlerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor olacağız. Detaylı bilgi için bizlere ulaşarak her alanda uygulama güvenlik çözümleri hakkında bilgi alabilir ev dilerseniz çalışmayı başlatabilirsiniz.

Çözüm Ortakları

Mesaj Durumu

Eksik veya boş alan bırakmayınız