VAS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ

Çözüm ortaklarımız ile birlikte
en iyi teknolojiyi dürüst, hızlı ve kaliteli şekilde müşterilerimize sunmak en önemli değerimizdir.

VAS BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ A.Ş.

Ana hedefimiz; tecrübeli kadromuzla sürdürülebilir, verimli, çözüm odaklı ve katma değer üreten projeler oluşturarak müşterilerimizle güvenilir bir iş ortaklığı kurmaktır.

Teknolojiyi insan odaklı, kullanıcı dostu ve enerji verimliliği sağlayan bir çözüm paketi ile sunmak en önemli değerimiz oldu.

 

Tanıtım

Tanıtım broşürünü indirin; VAS IT

Hedefledik
Takım çalışmasını başarmış, mühendislik zekasıyla sinerji yaratan, ürün ve hizmet kalitesinde çıtayı daima yükselten, sektöründe lider firmalar arasında yer alıyoruz. VAS’ın meraklı ve dinamik ekibi, yeni teknolojileri müşterilerine hem iş ortaklığı hem de siber güvenlik temelinde ulaştırmayı ve sürekli iyileştirme yaparak gelişen bir yapının en iyi temsilcisi olmayı hedefledik.
Değerlerimiz
VAS Ailesi olarak değerlerimizi yaratıcılık, dürüstlük, güvenilirlik, çevre ve insan dostu iş ilişkileri geliştirmek üzerine kurduk.
Görev Edindik
Yaratıcılık ve güven ilişkisiyle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemiş tecrübeli kadromuzla insan ve çevre dostu bilişim hizmetlerinde yüksek katma değer üretmeyi görev edindik.
Farkımız
VAS Ailesi olarak en önemli özelliğimiz, verdiğimiz hizmetler konusunda gerçekleştirdiğimiz yüksek müşteri memnuniyeti ve üstün başarıdır. İnsan ve yaratıcılığına saygılı bu ekibin teknolojiye olan merak ve adaptasyonu dinamik, sağlam ve sürdürülebilir iş üretmemize temel oluşturmaktadır. VAS Ailesi eşitlik ilkesine tamamen bağlı, açık ve şeffaf, güven veren, yaratıcı düşünen, kurumsal kimlik yapısının sinerjisinin bilincinde, kişiye ve çözüme odaklıdır.

Tanıtım

Destek