Firmaların veri izinin büyümesiyle verinin kontrol altında tutulması her katmanda çok kritik ve zorlu bir hal almıştır. Firmaların ölçek bağımsız saygınlıklarını korumak, veri kaybını ortadan kaldırmak ve rekabette güçlerini kaybetmemeleri için veri kaybına tahammülü bulunmamaktadır. Fakat tehlike sandığımızdan çok daha yakında olabilir ve beklenmedik bir anda ortaya çıkabilir.

Diğer bir yandan veriye erişim için yapılan saldırılar her geçen gün karmaşıklaşmakta ve şekil değiştirmektedir.

VAS Bilişim; veriyi güvende tutmak için her katmanda önlemler alabilen iş ortakları ve sektör tecrübeli güvenlik danışmanlarıyla müşterilerimize uçtan uca güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Uygulama Güvenlik Hizmetleri
Kurumlarınızın önemli belge ve bilgilerini korumak için sizlere sunduğumuz uygulama güvenlik çözümleri ile attık şirket içi gizlilik prensiplerinize sadık kalıyor olacaksınız.
Ağ Güvenlik Hizmetleri
Gelişen teknoloji ile birlikte sistemlerin de gelişmesi; internet kullanımının daha da artmasını sağlamış olup bu durum güvenlik uzmanlarının da ...
Bilgi Güvenliği Yönetim Hizmetleri
Bilgi güvenliği yönetim hizmetlerinin iş akışlarında sadece teknik önlemler bulunmamakla beraber bunun yanı sıra yasal ve organizasyonel olarak...
Sistem Güvenlik Hizmetleri
Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji dolayısıyla iş süreçlerimizi bir çok ağa bağlı olarak kolay ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.
Zafiyet Yönetim Hizmetleri
Zafiyet kelimesinin açılımı, sistemlerinizin savunmasız kalması ve her türlü açıklara karşı önlemsiz olması olarak tanımlayabiliriz.

Tanıtım

Destek