Kurumlarınızın önemli belge ve bilgilerini korumak için sizlere sunduğumuz uygulama güvenlik çözümleri ile attık şirket içi gizlilik prensiplerinize sadık kalıyor olacaksınız. Kullandığımız son teknolojik uygulama güvenlik çözümleri sayesinde güvenlik açıklarınızı test edecek ve dolayısı ile var olan açıklar konusunda uyarılarak önlemler alınıyor olacaktır.

Sizlere sunacağımız ayrıntılı raporlar sayesinde iş akışlarına ve bilgilere hakim olacak ve nerelerde ne gibi hataların olduğuna dair daha ayrıntılı bilgi alabileceksiniz. Bu sayede daha en başından aksiyon almış olacak ve pişmanlıklar yaşamıyor olacaksınız.

Sizler için hem web uygulama çözümleri hem de mobil uygulama çözümleri sunmakta ve detaylı bir analiz gerçekleştirmekteyiz. Sizlere en iyi savunmayı sunacak ve dolayısı ile var olan açıklardan kurtulmanızı sağlıyor olacağız.

Kısaca sizlere tüm platformlarınızda hizmet vermekte ve hem hızlı hem de etkili taramalar yaparak uygulama güvenlik çözümleri sunmaktayız. Tüm güvenlik açıklarını kapatacak ve olası çıkabilecek tehlikeler karşısında da sizleri uyarıyor olacağız. Sizler de firma ve şirketlerinizin güvenlik kontrollerini yaptırmak istiyor ve var ise yanlışların düzeltilmesini talep ediyorsanız firmamıza ulaşabilirsiniz. En yeni teknolojiler ve en deneyimli personellerimiz ve sistemlerimiz ile sizlere hizmet vermekten gurur duyuyor olacağız. Detaylı bilgi için bizlere ulaşarak her alanda uygulama güvenlik çözümleri hakkında bilgi alabilir ev dilerseniz çalışmayı başlatabilirsiniz.

Çözüm Ortakları

Ağ Güvenlik Hizmetleri
Gelişen teknoloji ile birlikte sistemlerin de gelişmesi; internet kullanımının daha da artmasını sağlamış olup bu durum güvenlik uzmanlarının da ...
Bilgi Güvenliği Yönetim Hizmetleri
Bilgi güvenliği yönetim hizmetlerinin iş akışlarında sadece teknik önlemler bulunmamakla beraber bunun yanı sıra yasal ve organizasyonel olarak...
Sistem Güvenlik Hizmetleri
Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji dolayısıyla iş süreçlerimizi bir çok ağa bağlı olarak kolay ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.
Zafiyet Yönetim Hizmetleri
Zafiyet kelimesinin açılımı, sistemlerinizin savunmasız kalması ve her türlü açıklara karşı önlemsiz olması olarak tanımlayabiliriz.

Tanıtım

Destek