Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji dolayısıyla iş süreçlerimizi bir çok ağa bağlı olarak kolay ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Dahil olunan her ağ kullanıcılar için tehtiler ve tehlikeler içere bilmektedir fakat güvenliği sadece ağ tabanlı düşünmek tam anlamıyla koruma sağlamamaktadır.

Bu anlamda firmalar için sadece ağ bazında güvenlik sağlayan firewall ve IPS gibi ürünlerle birlikte web güvenliği, network erişim kontrolü, son kullanıcı güvenliği, işletim sistemi güvenliği, veri kaybı önleme çözümleri de güvenlik bütününü tamamlayan parçalar olarak düşünmek gerekirmektedir. Sistem güvenlik hizmetleri bu anlamda atlanılmaması gereken bir nokta olmaktadır.

VAS Bilişim; uçtan uca güvenlik yaklaşımlı çözümleriyle firmanızın güvenlik seviyesini en üst seviye çıkartarak iş sürekliliğinizi kesintisiz hale getirmektedir.

Çözüm Ortakları

Uygulama Güvenlik Hizmetleri
Kurumlarınızın önemli belge ve bilgilerini korumak için sizlere sunduğumuz uygulama güvenlik çözümleri ile attık şirket içi gizlilik prensiplerinize sadık kalıyor olacaksınız.
Ağ Güvenlik Hizmetleri
Gelişen teknoloji ile birlikte sistemlerin de gelişmesi; internet kullanımının daha da artmasını sağlamış olup bu durum güvenlik uzmanlarının da ...
Bilgi Güvenliği Yönetim Hizmetleri
Bilgi güvenliği yönetim hizmetlerinin iş akışlarında sadece teknik önlemler bulunmamakla beraber bunun yanı sıra yasal ve organizasyonel olarak...
Zafiyet Yönetim Hizmetleri
Zafiyet kelimesinin açılımı, sistemlerinizin savunmasız kalması ve her türlü açıklara karşı önlemsiz olması olarak tanımlayabiliriz.

Tanıtım

Destek