Gelişen teknoloji ile birlikte sistemlerin de gelişmesi; internet kullanımının daha da artmasını sağlamış olup bu durum güvenlik uzmanlarının da ağlara yönelebilecek tehditlere karşı daha tedbirli olmalarını sağlamıştır. Ağ güvenlik hizmetleri güvenliğinin en üst seviyede olabilmesi için; güvenlik politikalarının belirlenmesi ve belirlenen bu politikaların ağ sisteminin tümüne titizlikle uygulanması gerekir. Ağ kullanıcılarının kimliklerinin belirlenmesi ve kimlik bilgilerine göre denetimlerinin yapılması izinsiz ve yasak site girişlerinin filtrelenerek ulaşıma engellenmesi, sistem ile ilgili tüm internet ve intranet giriş ve çıkışlarının kayıt altına alınarak raporlanması gerekir. 

Çözüm Ortakları

Uygulama Güvenlik Hizmetleri
Kurumlarınızın önemli belge ve bilgilerini korumak için sizlere sunduğumuz uygulama güvenlik çözümleri ile attık şirket içi gizlilik prensiplerinize sadık kalıyor olacaksınız.
Bilgi Güvenliği Yönetim Hizmetleri
Bilgi güvenliği yönetim hizmetlerinin iş akışlarında sadece teknik önlemler bulunmamakla beraber bunun yanı sıra yasal ve organizasyonel olarak...
Sistem Güvenlik Hizmetleri
Her geçen gün değişen ve gelişen teknoloji dolayısıyla iş süreçlerimizi bir çok ağa bağlı olarak kolay ve hızlı bir şekilde yapmaktayız.
Zafiyet Yönetim Hizmetleri
Zafiyet kelimesinin açılımı, sistemlerinizin savunmasız kalması ve her türlü açıklara karşı önlemsiz olması olarak tanımlayabiliriz.

Tanıtım

Destek