Uygulamalar internetin kullanılmaya başlandığı ilk dönemlerden günümüze kadar geçen süre içerisinde sürekli olarak gündeme gelen bir kavram olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. İnternet üzerinden işlem yapma olanağına sahip çok sayıda farklı uygulamanın bulunduğu bilinmektedir. Bu doğrultuda gerek mobil uygulamalar gerekse bilgisayar uygulamaları hayatımızın pek çok farklı alanında karşımıza çıkmaktadır. Mobil uygulamaların zaman zaman işlem yavaşlaması sorunu yaşadığı bilinmektedir. Bunun yanı sıra bilgisayar uygulamalarının da zaman zaman SOS verdiği de bilinmektedir. Böyle durumlarda uygulama hızlandırma hizmetleri devreye girmektedir. Uygulama hızlandırma hizmetleri esas olarak veri akışının seri bir şekilde oluşmasını sağlamaktadır. Bu sayede uygulamalarda sıkça karşılaşılan ekran donmalarının da önüne geçilmektedir.

Uygulama hızlandırma hizmetleri android kökenli cihazlarda farklı özelliklere sahip olarak hizmet sunmaktadır. Esasında günümüz itibariyle pek çok farklı kaynak vasıtasıyla uygulama hızlandırma uygulamalarını indirmek mümkün olmaktadır. Bu uygulamalar zaman içerisinde mobil cihazlarımızda depolanmış olan gereksiz dosyaları temizleyerek cihazımızın çok daha seri bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bilgisayar uygulamalarının hızlandırılmasında etkili bir hizmet sunan sistemler de bilgisayar içerisindeki bilgisayar uygulamalarına yük olan gereksiz dosyalarını temizlemektedir. Böylece uygulamaların takılmadan ve sorunsuz bir şekilde çalışması sağlanmaktadır. Ülkemizde uygulama hızlandırma hizmetlerine olan talep günden güne artış göstermektedir. Bu durumun oluşmasında ülkemizde internetin yaygınlaşması etkili olmaktadır. Zira bu sayede ülkemizde çok sayıda farklı uygulama kullanılmaya başlanmıştır.

Çözüm Ortakları

Yerel ve Geniş Ağ Hizmetleri
İş yeri, ofis, konut ya da okullardaki birbirlerine yakın olan cihazlar arasındaki ağlara yerel ağ denmektedir.
Ağ İzleme ve Analiz Hizmetleri
Ağ izleme ve analiz hizmetleri, internet sektörü için hayati derecede öneme sahip hizmetleri kapsamaktadır.
Sunucu Yük Paylaşımı Hizmetleri
Ülkemizde internet kullanımı oldukça hızlı bir şekilde artmaktadır.
Bandgenişliği Yönetim Hizmetleri
İnternet gün geçtikçe hayatımızın her alanına girmektedir. Bu durum ise doğal olarak internetin kullanımını arttırmaktadır.

Tanıtım

Destek